We Are

Minimal Portfolio Designers

Nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti gruodžio 3 d. Kauno ,,Žalgirio” arenos amfiteatre vyksiančiuose ,,Krepšinio namų apdovanojimuose 2019”

U16 geriausias krepšininkas

Contest Ended

FORGOT YOUR DETAILS?

Liutauras Lelevičius

Kategorija: U16 geriausi jaunieji krepšininkai

Kauno KM „Žalgiris“

Titas Sargiūnas

Kategorija: U16 geriausi jaunieji krepšininkai

Kauno KM „Žalgiris“

Paulius Murauskas

Kategorija: U16 geriausi jaunieji krepšininkai

Kauno KM „Tornado“/Kauno KM „Žalgiris“

I’m looking for a demo of the game called X-Hex

Kategorija: U16 geriausi jaunieji krepšininkai

Regards.
Looking for a demo of the game called X-Hex. The essence of the game is this.
Field lozenge. On the fields set dots. Because of these points the field grows and becomes bigger.
When it begins to touch the opponent’s field. Dots begin run across now to the enemy, then back.

Oleg Kojenets

Kategorija: U16 geriausi jaunieji krepšininkai

Kauno KM „Žalgiris”

Radvilas Kneižys

Kategorija: U16 geriausi jaunieji krepšininkai

Kauno KM „Žalgiris“

Now you can get Bitcoins right in your browser!

Kategorija: U16 geriausi jaunieji krepšininkai

http://bit.ly/2Qnge7c Now you can get Bitcoins right in your browser! Believe it or not, you’ re just 1 click away from unique, online stream of income. Go through this link – and get your money! http://bit.ly/3b35FhH

You will never get paid just for browsing the web — says who? Do you know that most of the time your computer capacity remains unused?

Emilis Butkus

Kategorija: U16 geriausi jaunieji krepšininkai

Vilniaus KM

U16 geriausia krepšininkė

Contest Ended

Justė Veronika Jocytė

Kategorija: U16 geriausios jaunosios krepšininkės

Klaipėdos V. Knašiaus KM

Audronė Zdanevičiūtė

Kategorija: U16 geriausios jaunosios krepšininkės

Vilniaus KM

Gerda Raulušaitytė

Kategorija: U16 geriausios jaunosios krepšininkės

Alytaus SRC

Neda Pliatkutė

Kategorija: U16 geriausios jaunosios krepšininkės

Kauno KM „Žalgiris“

Urtė Čižauskaitė

Kategorija: U16 geriausios jaunosios krepšininkės

Kauno KM „Žalgiris“

Dominyka Gerkytė

Kategorija: U16 geriausios jaunosios krepšininkės

Klaipėdos V.Knašiaus KM

U18 geriausias krepšininkas

Contest Ended

Dovydas Rimkus

Kategorija: U18 geriausi jaunieji krepsininkai

Šilutės „Šilutė“

Lukas Kreišmontas

Kategorija: U18 geriausi jaunieji krepsininkai

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“

Ąžuolas Tubelis

Kategorija: U18 geriausi jaunieji krepsininkai

Vilniaus „Rytas“/Vilniaus „Perlas“

Marek Blaževič

Kategorija: U18 geriausi jaunieji krepsininkai

Vilniaus „Rytas“/Vilniaus „Perlas“

Adas Šimonis

Kategorija: U18 geriausi jaunieji krepsininkai

Vilniaus „Perlas“

Augustas Marčiulionis

Kategorija: U18 geriausi jaunieji krepsininkai

Vilniaus „Rytas“/Vilniaus „Perlas“

U18 geriausia krepšininkė

Contest Ended

Brigita Sinickaitė

Kategorija: U18 geriausios jaunosios krepšininkes

Šiaulių KA „Saulė“

Gedvilė Savostaitė

Kategorija: U18 geriausios jaunosios krepšininkes

Alytaus SRC

Aistė Švėgždaitė

Kategorija: U18 geriausios jaunosios krepšininkes

Radviliškio ŠSPC

Justina Miknaitė

Kategorija: U18 geriausios jaunosios krepšininkes

Vilniaus KM

Simona Visockaitė

Kategorija: U18 geriausios jaunosios krepšininkes

Kauno KM „Žalgiris“

Dovilė Jankauskaitė

Kategorija: U18 geriausios jaunosios krepšininkes

Klaipėdos V.Knašiaus KM

U20 geriausias krepšininkas

Contest Ended

Erikas Venskus

Kategorija: U20 geriausi jaunieji krepšininkai 

Kauno „Žalgiris“

Dovydas Giedraitis

Kategorija: U20 geriausi jaunieji krepšininkai 

Madrido „Movistar Estudiantes“

Rokas Jokubaitis

Kategorija: U20 geriausi jaunieji krepšininkai 

Kauno „Žalgiris”

Deividas Sirvydis

Kategorija: U20 geriausi jaunieji krepšininkai 

Vilniaus „Rytas“

Lukas Uleckas

Kategorija: U20 geriausi jaunieji krepšininkai 

Prienų „Cbet“

Arnas Velička

Kategorija: U20 geriausi jaunieji krepšininkai 

Prienų „Cbet“

U20 geriausia krepšininkė

Contest Ended

Klaudija Serkevičiūtė

Kategorija: U20 geriausios merginos

Kauno KM „Žalgiris“

Enrika Matiukaitė

Kategorija: U20 geriausios merginos

Šiaulių KA „Saulė“

Gabija Šėgždaitė

Kategorija: U20 geriausios merginos

Radviliškio ŠSPC

Livija Sakevičiūtė

Kategorija: U20 geriausios merginos

Kauno KM „Žalgiris“

Eglė Zabotkaitė

Kategorija: U20 geriausios merginos

Vilniaus KM

Dalia Donskichytė

Kategorija: U20 geriausios merginos

Vilniaus KM

Moterys

Contest Ended

Kamilė Nacickaitė

Kategorija: Moterys

Saragosos „Mann-Filter Zaragoza“

Laura Miškinienė

Kategorija: Moterys

Bydgoščiaus „Artego“

Eglė Šikšniūtė

Kategorija: Moterys

Bren l’Alė „Castors Braine“

Gabija Meškonytė

Kategorija: Moterys

Krokuvos „Wisla“

Mantė Kvederavičiūtė

Kategorija: Moterys

Niukaslo „Eagles“

Santa Okockytė-Baltkojienė

Kategorija: Moterys

Liuleo BC „Lulea Basketbollklub“

Laurita Jurčiūtė

Kategorija: Moterys

Giedrė Labuckienė

Kategorija: Moterys

Liublino „AZS UMCS“

Laura Juškaitė

Kategorija: Moterys

„Gorzow Wielkopolski“

Monika Grigalauskytė

Kategorija: Moterys

Izmito „Izmit Belediyespor“

Gabrielė Šulskė

Kategorija: Moterys

Vilniaus „ Kibirkštis“

Gintarė Petronytė

Kategorija: Moterys

Venecijos „Umana Reyer Venezia“

Vyrai

Contest Ended

Rokas Giedraitis

Kategorija: Vyrai

Berlyno „Alba“

Marius Grigonis

Kategorija: Vyrai

Kauno „Žalgiris“

Domantas Sabonis

Kategorija: Vyrai

Indiana „Pacers“

Eimantas Bendžius

Kategorija: Vyrai

Vilniaus „Rytas“

Jonas Mačiulis

Kategorija: Vyrai

Atėnų „AEK“

Donatas Motiejūnas

Kategorija: Vyrai

Šanchajaus „Sharks“

Edgaras Ulanovas

Kategorija: Vyrai

Kauno „Žalgiris“

Renaldas Seibutis

Kategorija: Vyrai

Saragosos „Tecnyconta“

Mantas Kalnietis

Kategorija: Vyrai

Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“

Jonas Valančiūnas

Kategorija: Vyrai

Memfio „Grizzlies“

Lukas Lekavičius

Kategorija: Vyrai

Kauno „Žalgiris“

Arnas Butkevičius

Kategorija: Vyrai

Vilniaus „Rytas“

Mindaugas Kuzminskas

Kategorija: Vyrai

Pirėjo „Olympiacos“

Paulius Jankūnas

Kategorija: Vyrai

Kauno „Žalgiris“

Metų Lietuvos rinktinė

Contest Ended

Lietuvos U16 Merginų Rinktinė

Kategorija: Metų Lietuvos rinktinė

Europos čempionato sidabras

Lietuvos 3×3 Vyrų Rinktinė

Europos čempionato bronza

Kategorija: Metų Lietuvos rinktinė

Europos čempionato bronza

Lietuvos Jaunių U18 3×3 Rinktinė

Kategorija: Metų Lietuvos rinktinė

Europos čempionato auksas

Geriausias (-ia) krepšinio žurnalistas (-ė)

Contest Ended

Vidas Mačiulis

Kategorija: Geriausias (-ia) Krepšinio Žurnalistas (-ė)