We Are

Minimal Portfolio Designers

Nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti gruodžio 3 d. Kauno ,,Žalgirio” arenos amfiteatre vyksiančiuose ,,Krepšinio namų apdovanojimuose 2019”

U16 geriausias krepšininkas

Contest Ended

FORGOT YOUR DETAILS?

Emilis Butkus

Kategorija: U16 geriausi jaunieji krepšininkai

Vilniaus KM

Liutauras Lelevičius

Kategorija: U16 geriausi jaunieji krepšininkai

Kauno KM „Žalgiris“

Radvilas Kneižys

Kategorija: U16 geriausi jaunieji krepšininkai

Kauno KM „Žalgiris“

Oleg Kojenets

Kategorija: U16 geriausi jaunieji krepšininkai

Kauno KM „Žalgiris”

Paulius Murauskas

Kategorija: U16 geriausi jaunieji krepšininkai

Kauno KM „Tornado“/Kauno KM „Žalgiris“

Titas Sargiūnas

Kategorija: U16 geriausi jaunieji krepšininkai

Kauno KM „Žalgiris“

U16 geriausia krepšininkė

Contest Ended

Gerda Raulušaitytė

Kategorija: U16 geriausios jaunosios krepšininkės

Alytaus SRC

Audronė Zdanevičiūtė

Kategorija: U16 geriausios jaunosios krepšininkės

Vilniaus KM

Justė Veronika Jocytė

Kategorija: U16 geriausios jaunosios krepšininkės

Klaipėdos V. Knašiaus KM

Urtė Čižauskaitė

Kategorija: U16 geriausios jaunosios krepšininkės

Kauno KM „Žalgiris“

Neda Pliatkutė

Kategorija: U16 geriausios jaunosios krepšininkės

Kauno KM „Žalgiris“

Dominyka Gerkytė

Kategorija: U16 geriausios jaunosios krepšininkės

Klaipėdos V.Knašiaus KM

U18 geriausias krepšininkas

Contest Ended

Marek Blaževič

Kategorija: U18 geriausi jaunieji krepsininkai

Vilniaus „Rytas“/Vilniaus „Perlas“

Augustas Marčiulionis

Kategorija: U18 geriausi jaunieji krepsininkai

Vilniaus „Rytas“/Vilniaus „Perlas“

Adas Šimonis

Kategorija: U18 geriausi jaunieji krepsininkai

Vilniaus „Perlas“

Dovydas Rimkus

Kategorija: U18 geriausi jaunieji krepsininkai

Šilutės „Šilutė“

Lukas Kreišmontas

Kategorija: U18 geriausi jaunieji krepsininkai

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“

Ąžuolas Tubelis

Kategorija: U18 geriausi jaunieji krepsininkai

Vilniaus „Rytas“/Vilniaus „Perlas“

U18 geriausia krepšininkė

Contest Ended

Brigita Sinickaitė

Kategorija: U18 geriausios jaunosios krepšininkes

Šiaulių KA „Saulė“

Justina Miknaitė

Kategorija: U18 geriausios jaunosios krepšininkes

Vilniaus KM

Gedvilė Savostaitė

Kategorija: U18 geriausios jaunosios krepšininkes

Alytaus SRC

Aistė Švėgždaitė

Kategorija: U18 geriausios jaunosios krepšininkes

Radviliškio ŠSPC

Dovilė Jankauskaitė

Kategorija: U18 geriausios jaunosios krepšininkes

Klaipėdos V.Knašiaus KM

Simona Visockaitė

Kategorija: U18 geriausios jaunosios krepšininkes

Kauno KM „Žalgiris“

U20 geriausias krepšininkas

Contest Ended

Deividas Sirvydis

Kategorija: U20 geriausi jaunieji krepšininkai 

Vilniaus „Rytas“

Lukas Uleckas

Kategorija: U20 geriausi jaunieji krepšininkai 

Prienų „Cbet“

Dovydas Giedraitis

Kategorija: U20 geriausi jaunieji krepšininkai 

Madrido „Movistar Estudiantes“

Rokas Jokubaitis

Kategorija: U20 geriausi jaunieji krepšininkai 

Kauno „Žalgiris”

Arnas Velička

Kategorija: U20 geriausi jaunieji krepšininkai 

Prienų „Cbet“

Erikas Venskus

Kategorija: U20 geriausi jaunieji krepšininkai 

Kauno „Žalgiris“

U20 geriausia krepšininkė

Contest Ended

Gabija Šėgždaitė

Kategorija: U20 geriausios merginos

Radviliškio ŠSPC

Eglė Zabotkaitė

Kategorija: U20 geriausios merginos

Vilniaus KM

Enrika Matiukaitė

Kategorija: U20 geriausios merginos

Šiaulių KA „Saulė“

Klaudija Serkevičiūtė

Kategorija: U20 geriausios merginos

Kauno KM „Žalgiris“

Dalia Donskichytė

Kategorija: U20 geriausios merginos

Vilniaus KM

Livija Sakevičiūtė

Kategorija: U20 geriausios merginos

Kauno KM „Žalgiris“

Moterys

Contest Ended

Laura Miškinienė

Kategorija: Moterys

Bydgoščiaus „Artego“

Gabrielė Šulskė

Kategorija: Moterys

Vilniaus „ Kibirkštis“

Santa Okockytė-Baltkojienė

Kategorija: Moterys

Liuleo BC „Lulea Basketbollklub“

Laurita Jurčiūtė

Kategorija: Moterys

Laura Juškaitė

Kategorija: Moterys

„Gorzow Wielkopolski“

Giedrė Labuckienė

Kategorija: Moterys

Liublino „AZS UMCS“

Kamilė Nacickaitė

Kategorija: Moterys

Saragosos „Mann-Filter Zaragoza“

Eglė Šikšniūtė

Kategorija: Moterys

Bren l’Alė „Castors Braine“

Mantė Kvederavičiūtė

Kategorija: Moterys

Niukaslo „Eagles“

Gabija Meškonytė

Kategorija: Moterys

Krokuvos „Wisla“

Monika Grigalauskytė

Kategorija: Moterys

Izmito „Izmit Belediyespor“

Gintarė Petronytė

Kategorija: Moterys

Venecijos „Umana Reyer Venezia“

Vyrai

Contest Ended

Donatas Motiejūnas

Kategorija: Vyrai

Šanchajaus „Sharks“

Lukas Lekavičius

Kategorija: Vyrai

Kauno „Žalgiris“

Edgaras Ulanovas

Kategorija: Vyrai

Kauno „Žalgiris“

Mindaugas Kuzminskas

Kategorija: Vyrai

Pirėjo „Olympiacos“

Marius Grigonis

Kategorija: Vyrai

Kauno „Žalgiris“

Renaldas Seibutis

Kategorija: Vyrai

Saragosos „Tecnyconta“

Domantas Sabonis

Kategorija: Vyrai

Indiana „Pacers“

Paulius Jankūnas

Kategorija: Vyrai

Kauno „Žalgiris“

Jonas Valančiūnas

Kategorija: Vyrai

Memfio „Grizzlies“

Mantas Kalnietis

Kategorija: Vyrai

Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“

Eimantas Bendžius

Kategorija: Vyrai

Vilniaus „Rytas“

Arnas Butkevičius

Kategorija: Vyrai

Vilniaus „Rytas“

Rokas Giedraitis

Kategorija: Vyrai

Berlyno „Alba“

Jonas Mačiulis

Kategorija: Vyrai

Atėnų „AEK“

Metų Lietuvos rinktinė

Contest Ended

Lietuvos U16 Merginų Rinktinė

Kategorija: Metų Lietuvos rinktinė

Europos čempionato sidabras

Lietuvos 3×3 Vyrų Rinktinė

Europos čempionato bronza

Kategorija: Metų Lietuvos rinktinė

Europos čempionato bronza

Lietuvos Jaunių U18 3×3 Rinktinė

Kategorija: Metų Lietuvos rinktinė

Europos čempionato auksas

Geriausias (-ia) krepšinio žurnalistas (-ė)

Contest Ended

Vidas Mačiulis

Kategorija: Geriausias (-ia) Krepšinio Žurnalistas (-ė)